Záruční list podlahové vytápeníZáruka 25 let na podlahové topení GIACOMINI

Garance na čtvrt století

Na systémy podlahového topení značky GIACOMINI se vztahuje prodloužená záruka 25 let. Jak tuto záruku získat? Záruku poskytneme v případě realizace podlahového topení námi proškolenou montážní firmou, která má platný certifikát od firmy GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Kdy záruka platí

K získání záručního listu je nutné splnit následující požadavky: dodat nám kvalitní a kompletní fotodokumentaci (celkovou plochu podlah, včetně průchodů dveřmi a zapojení do rozdělovače), protokoly o tlakové a topné zkoušce a provést montáž dle ČSN EN 1264.
Záruční list obsahuje všechny potřebné údaje o stavbě, montážní firmě i podmínky, kdy platí. Záruka se vztahuje na veškeré škody způsobené prokazatelnou vadou materiálu po dobu záruky od termínu prodeje komponent. Záruka se vztahuje pouze na komponenty podlahového vytápění GIACOMINI, které jsou trvale umístěny v topné desce.

V záručním listu je též specifikováno, jaké složení má mít topná kapalina. Zároveň bude použit kompletní systém podlahového vytápění značky GIACOMINI (trubka, chránička, systémová deska, dilatační páska a rozdělovač), který na český trh dodala společnost GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Kdy záruku nelze uplatnit

Záruku nelze uplatnit na mechanická poškození vzniklá po namontování a předání systému k betonáži nebo lití anhydritů, na komponenty podlahového vytápění, které nejsou umístěny v topné desce (rozdělovače a jejich příslušenství, skříně k rozdělovačům, regulační elektronika). Na tyto komponenty se vztahuje základní záruční doba v délce 24 měsíců.
Prodlužená záruka se nevzathuje na suchý systém výstavby podlahového vytápění a systém s nízkou stavební výškou - SPIDER.

Košík (0) Import objednávky Kontakty Change country
GIACOMINI CZECH, s.r.o.
Erbenova 15
466 02 Jablonec nad Nisou

All Rights Reserved
© 2014 GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Telefon: (+420) 483 736 060 - 62
Fax: (+420) 483 736 070
E-mail: info@giacomini.cz
Web: www.giacomini.cz