Montáž podlahového a stropního vytápění a chlazení

Pokud nechcete v budoucnu řešit problémy s kvalitou a funkčností podlahového vytápění, obraťte se na nás. Dodáme vám nejen kvalitní sortiment, ale také vybereme a doporučíme prověřenou montážní firmu s mnohaletými zkušenostmi s montáží systémů podlahového vytápění značky GIACOMINI.

Montážní firmy, se kterými společnost GIACOMINI CZECH, s.r.o. spolupracuje, absolvují každé dva roky proškolení v našem školicím středisku. Pracovníci těchto firem jsou tak poučeni o správných postupech a principech realizace podlahového vytápění i o novinkách a trendech v oblasti TZB.

Všichni proškolení od nás získávají certifikát, který je opravňuje nejen k odborné montáži podlahového vytápění, ale také nám poskytuje jistotu dobře odvedené práce. Proto můžeme na takto realizovaný systém podlahového vytápění poskytnout prodlouženou záruku v délce 25 let.

Chcete od nás doporučit prověřenou montážní firmu s certifikací? Obraťte se na naše Obchodní managery. Jednoduše vyberte okres, ve kterém se nachází nemovitost, kde bude podlahové topení realizováno, a zavolejte na telefonní číslo příslušného Obchodního managera.

Košík (0) Import objednávky Kontakty Change country
GIACOMINI CZECH, s.r.o.
Erbenova 15
466 02 Jablonec nad Nisou

All Rights Reserved
© 2014 GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Telefon: (+420) 483 736 060 - 62
Fax: (+420) 483 736 070
E-mail: info@giacomini.cz
Web: www.giacomini.cz