Pozvánka na veletrh ISH Frankfurt nad Mohanem

Giacomini Group -  hala 10.1, stánek č. C06 od 14. do 18. března.

Giacomini Group zve všechny své obchodní partnery na mezinárodní veletrh ISH ve Frankfurtu nad Mohanem - největší událost ve světě klimatizací, energeticky úsporných technologií, obnovitelných zdrojů a automatizací budov. Veletrh proběhne ve dnech 14. - 18. březen a hlavním tématem pro letošní rok je „VODA – ENERGIE – ŽIVOT“

 

Cílem mezinárodního veletrhu ISH je nabídnout řešení, jak reagovat na současný světový hospodářský vývoj, pomocí široké nabídky špičkových produktů a pro budoucnost orientovaných stavebních technologií.

 

Giacomini Group, s obratem 190 milionů EUR, z něhož je více než 80 % ze zahraničních trhů, se rozhodla využít mezinárodní veletrh ISH jako příležitost setkat se s kvalifikovanými odborníky z oboru a představit nové produkty a strategie, se kterými má společnost v plánu pokračovat i v nastávajících letech.

 

Stánek Giacomini Group na veletrhu ISH je navržen jako jedna velká expozice nových produktů. Naleznete zde novou řadu bytových stanic pro měření spotřeby tepla, Klimadomotic – moderní systém regulace sálavých systémů a topných těles s bezdrátově ovládanými termostatickými hlavicemi, separátory nečistot a vysoce účinné magnetické filtry, šesticestné zónové ventily, GX systém pro jednoduchou instalaci sanitárních rozvodů, inovované stopní panely pro vytápění / chlazení a v neposlední řadě tepelná čerpadla.

 

Po celou dobu veletrhu ISH bude na stánku tým zaměstnanců Giacomini Group, který ochotně zodpoví veškeré dotazy. Současně budou probíhat technická školení zaměřená na předem stanovená témata. 

Image ISH 2017 GIACOMINI

Košík (0) Import objednávky Kontakty Change country
GIACOMINI CZECH, s.r.o.
Erbenova 15
466 02 Jablonec nad Nisou

All Rights Reserved
© 2014 GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Telefon: (+420) 483 736 060 - 62
Fax: (+420) 483 736 070
E-mail: info@giacomini.cz
Web: www.giacomini.cz