Projekce podlahového a stropního vytápění a chlazení

Pokud jste se rozhodli, že podlahové vytápění je pro váš dům nebo byt tou nejvhodnější volbou, je důležité učinit kroky, které zajistí, že vám systém podlahového vytápění značky GIACOMINI poskytne plný teplotní komfort a nejlepší možnou účinnost a výkon.

Základem je správně vypočítaný a navržený projekt podlahového vytápění

Projekt zajistí plnou funkčnost systému podlahového vytápění. Navrhne hustotu a délku smyček z hlediska tepelných ztrát tak, aby nedocházelo k nedotápění nebo přetápění. Cílem je zajistit rovnoměrné vytápění všech prostor.

Projektant vezme při návrhu podlahového vytápění v úvahu potřeby tepla v každém pokoji v domě nebo bytě. Navrhne ovládací prvky, které měří a řídí vytápění na požadované teploty.

Plán podlahového vytápění také bere v úvahu typ zdroje tepla. Projektant doporučí vhodný rozdělovač a dimenzi topného potrubí.

Nespoléhejte se na některé „specialisty“ z řad nejmenovaných montážních firem, kteří budou tvrdit, že „to nějak namotají“ a ono to „bude topit taky“. Jedině správně vypočítaná a navržená topná soustava plně splní vaše očekávání. Opravovat škody po zfušované montáži podlahového topení je pracné a nákladné.

Pokud chcete mít jistotu, že vám bude podlahové topení značky GIACOMINI fungovat podle vašich představ a požadavků, obraťte se na naše Obchodně - technické managery. Doporučí vám léty prověřenou projekční firmu s řadou vypracovaných projektů na kontě.

 Podlahové topení - projekce a montáž

Košík (0) Import objednávky Kontakty Change country
GIACOMINI CZECH, s.r.o.
Erbenova 15
466 02 Jablonec nad Nisou

All Rights Reserved
© 2014 GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Telefon: (+420) 483 736 060 - 62
Fax: (+420) 483 736 070
E-mail: info@giacomini.cz
Web: www.giacomini.cz