Systémy regulace -Regulace tepelné energie GIACOMINI řízení spotřeby tepelné energie

Ekonomické a přesné řízení teploty v budově 

Systémy regulace teploty přináší úsporu nákladů. Společnost GIACOMINI S.p.A. nabízí celou řadu prvků od termostatických ventilů až po elektronické řídicí systémy s přesným řízením teploty ve všech místnostech, kam je nainstalujete. Ovládat prvky regulace značky GIACOMINI můžete i na dálku, čímž opět ušetříte. Než přijedete domů, tak si díky GSM modulu zatopíte. 

Termostatické a termoelektrické hlavy

Využitím funkce termostatických hlavic osazených na jednotlivá tělesa umožňuje vyregulování teplot v daných místnostech podle požadavků uživatele. Jejich využitím se sníží náklady na provoz vytápění.

Termostatické ventily a regulační šroubení

Termostatické ventily ve spojení s termostatickou hlavou slouží k automatické regulaci teploty prostředí. Termostatické ventily značky GIACOMINI jsou vyráběny kováním za tepla z mosazi.

Kování zlepšuje mechanické vlastnosti mosazi, dovolující vyrábět výrobky s menšími a přesnějšími rozměry s velmi kvalitním povrchem. Po opracování jsou ventily niklovány a chromovány, mimo několika variant, které se dodávají bez povrchové úpravy.

Dvoutrubkové armaturyTermoregulační hlavice

Instalací dvoutrubkových armatur na otopná tělesa se částečně odpoutáváme od standardních technologií napojení těles a vnášíme nové, neokoukané technologické prvky tohoto odvětví.

Jednotrubkové armatury

Instalací jednotrubkových armatur na otopná tělesa je efektivní provedení rozvodu ÚT, lze však použít jen omezeným počtem těles. 

Termostat GiacominiTermostaty

Termostaty značky GIACOMINI jsou projektovány tak, aby mohly uspokojit nároky trhu a přitom se vyhnuly typické komplikovanosti, která je společná většině termostatů, které jsou na trhu, a tím je činí prakticky nepoužitelnými.

Pro termostaty GIACOMINI se používají mikroprocesory o vysokých výkonech, které umožní dosažení maximálních energetických úspor, vysoký komfort prostředí, flexibilní spojení s výkonnými mechanismy a komponenty, které se nacházejí v rozvodu topení.

Košík (0) Import objednávky Kontakty Change country
GIACOMINI CZECH, s.r.o.
Erbenova 15
466 02 Jablonec nad Nisou

All Rights Reserved
© 2014 GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Telefon: (+420) 483 736 060 - 62
Fax: (+420) 483 736 070
E-mail: info@giacomini.cz
Web: www.giacomini.cz