Školicí středisko Accademia Termotecnica GIACOMINI

Našim zákazníkům především z řad montážních firem umožňujeme seznámení se sortimentem a novinkami GIACOMINI a poskytujeme kvalitní průpravu k montáži našich systémů.

Ve školicím středisku se dozví vše potřebné o montáži našich systémů podlahového vytápění a chlazení giacoklima®, rozvodů sanitární vody Giacoqest či ohřevu vody sluneční energií giacosun®.

Ze školení si zákazníci odnesou certifikát, který je opravňuje k montáži systémů GIACOMINI s delší zárukou (25 let na systém podlahového vytápění).

školicí středisko GIACOMINI CZECH

V rámci školení také představujeme průřez sortimentem firmy GIACOMINI S.p.A.:

Školicí středisko vytápí (a do budoucna vychladí) dva aktivní stropy a stěna. Pro občerstvení v průběhu školení je k dispozici bar s posezením. Školicí středisko je vybaveno moderní audio a video technikou.

Přínosy pro vás

  • V rámci školení se seznámíte s celou šíří výrobků a portfolia v rámci sortimentu GIACOMINI
  • Prohlédnete si a vyzkoušíte kotlové sestavy, regulační prvky, kulové kohouty, rozdělovače atd.
  • Seznámíme vás s elektronickými prvky regulací, včetně ekvitermní regulace, používaných pro velkoplošné systémy topení a chlazení
  • Vzhledem k široké nabídce trubek PEX, PEX-AL-PEX, PB a příslušenství pro šroubované spoje, s adaptéry se svěrnými kroužky, s nástrčnými rychlospojkami, spoji lisovanými klasicky a s lisovacími kroužky (GIACOQEST) vás seznámíme s velkým množstvím kombinací, které pokrývají veškeré potřeby na stavbě
  • Součástí vybavení střediska je i lis pro provádění tlakových zkoušek trubek a jejich spojů. Výsledky zkoušek, viděné na vlastní oči, jsou tou nejlepší garancí kvality, kterou si účastníci ze školení odnesou.

Středisko je určeno pro skupiny do maximálního počtu 10 účastníků. Školení zde je organizováno pro projektanty, montážní firmy i obchodníky.

V případě zájmu o proškolení kontaktujte Vám příslušného Obchodního zástupce společnosti GIACOMINI CZECH, s.r.o. Viz interaktivní mapa v Kontaktech.

Košík (0) Import objednávky Kontakty Change country
GIACOMINI CZECH, s.r.o.
Erbenova 15
466 02 Jablonec nad Nisou

All Rights Reserved
© 2014 GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Telefon: (+420) 483 736 060 - 62
Fax: (+420) 483 736 070
E-mail: info@giacomini.cz
Web: www.giacomini.cz