Zálohované oběhové čerpadlo CP-201P s příslušenstvím

Základem systému je energeticky úsporné čerpadlo CP-201P, řídicí jednotka CP-201M společnosti Jablotron a zálohovací akumulátor SA214.

Čerpadlo používá synchronní elektromotor na 12 V. Při výpadku sítě běží čerpadlo přímo z akumulátoru a nevznikají žádné ztráty způsobené převodem napětí. Díky tomu může topný systém fungovat až 24 hodin bez elektřiny.

Do systému je navíc možné zapojit zálohovaný regulátor směšovacího ventilu. Při výpadku napájení proto může pokračovat i řízení teploty na zvolenou hodnotu.

Systém automaticky kontroluje sám sebe a dokáže včas upozornit na případnou poruchu (ztrátu kapacity akumulátoru, mechanické zablokování čerpadla, poškození čidla teploty apod.). Závada se indikuje akustickým signálem a zobrazením příčiny poruchy na displeji. Na havarijní situaci může upozornit připojená siréna.

KódPopis
R586JY001 

Čerpadlová sada se záložním zdrojem, 2 teplotní čidla, spalinové čidlo, dva kulové kohouty, jímka pro čidlo, teploměr, řídící jednotka. Záloha chodu až 24 hod., 18Ah

R586JY003

Čerpadlová sada se záložním zdrojem, 2 teplotní čidla, dva kulové kohouty, jímka pro čidlo, teploměr, řídící jednotka. Záloha chodu až 24 hod., 18 Ah

 

Řídicí jednotka CP-201M

Řídicí jednotka obsahuje obvody pro dobíjení zálohovacího akumulátoru. Je v ní též zabudován regulátor servoventilu, který je schopen řídit teplotu i při výpadku elektřiny.

Výhodou celé koncepce je, že systém provádí automatickou kontrolu všech svých klíčových komponentů a je schopen včas upozornit na případnou závadu (mechanické zablokování čerpadla, ztrátu kapacity akumulátoru, poruchu teplotního snímače apod.).

Nastavovací prvky čerpadla jsou uvnitř řídicí jednotky, takže je sestava odolná proti neodbornému zásahu (žádná tlačítka na čerpadle). V případě potřeby lze většinu parametrů jednotky změnit pomocí servisního menu. Tak lze upravit chování systému požadavkům

specifické instalace.

 

Leták setu ke stažení ZDE (PDF)

Košík (0) Import objednávky Kontakty Change country
GIACOMINI CZECH, s.r.o.
Erbenova 15
466 02 Jablonec nad Nisou

All Rights Reserved
© 2014 GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Telefon: (+420) 483 736 060 - 62
Fax: (+420) 483 736 070
E-mail: info@giacomini.cz
Web: www.giacomini.cz