Ochrana soukromí

Společnost GIACOMINI CZECH, s.r.o., se zavazuje respektovat a chránit Vaše soukromí.

Společnost GIACOMINI CZECH, s.r.o., postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Společnost GIACOMINI CZECH, s.r.o., na svých stránkách zveřejňuje informace o produktech, které nabízí. Veškeré tyto informace jsou přístupné, aniž bychom po návštěvnících webu vyžadovali osobní údaje, jakéhokoliv charakteru.

Společnost GIACOMINI CZECH, s.r.o., neshromažďuje žádná osobní data, která by mohla identifikovat specifickou osobu, kromě případů, kdy osoba sama poskytne společnosti GIACOMINI CZECH, s.r.o., tato data dobrovolně. Takováto data mohou být získána při registraci k nakupování přes e-shop, nebo v případech kdy se osoba účastní soutěží na webu společnosti, účastní se průzkumů, hlasování atd. Odevzdáním e-mailové adresy návštěvník webu souhlasí s jejím dalším využití pro potřeby propagace společnosti – adresy mohou být využity k odesílání newsletterů s informacemi o novinkách v produktech. Jakékoliv osobní informace identifikující konkrétní osobu nebudou předány, ani prodány třetí straně.

Společnost GIACOMINI CZECH, s.r.o., si vyhrazuje právo provádět analýzy o chování uživatelů na svých internetových stránkách. Mezi tyto analýzy patří např.: měření návštěvnosti, počet uživatelů shlédnuvších reklamní banner a počet kliknutí na jednotlivý banner.

Na žádost podnikne společnost GIACOMINI CZECH, s.r.o., veškeré finančně přiměřené kroky k odstranění všech osobních dat daného uživatele našeho webu.

Košík (0) Import objednávky Kontakty Change country
GIACOMINI CZECH, s.r.o.
Erbenova 15
466 02 Jablonec nad Nisou

All Rights Reserved
© 2014 GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Telefon: (+420) 483 736 060 - 62
Fax: (+420) 483 736 070
E-mail: info@giacomini.cz
Web: www.giacomini.cz