Využijte profesionální výpočtový a grafický software od GIACOMINI a projekce podlahového a stropního vytápění vám půjde lépe od ruky.

Projekční programy pro sortiment GIACOMINI

Projekční software PROTECH, snadné návrhy a výpočty podlahového vytápění

ZÍSKAT PROJEKČNÍ PROGRAMFirma GIACOMINI CZECH, s.r.o. ve spolupráci s firmou PROTECH připravila program pro výpočet podlahového vytápění GIACOMINI ve verzi Windows.

PROTECH patří v České republice k nejrozšířenějšímu software pro uvedenou oblast. O tom svědčí 4100 licencí v ČR, 600 licencí na Slovensku a asi 1 500 uživatelů firemních verzí programů PROTECH. Programy jsou průběžně doplňovány a rozšiřovány v návaznosti na legislativu a vývoj nových výpočtových norem.

Minimální konfigurace

- Operační systém Microsoft Windows 10, 8.1, Windows 7, Windows Vista
Podporovány jsou 32bitové (x86) i 64bitové (x64) verze Windows 
- Procesor 1GHz nebo rychlejší
- Operační paměť (RAM) 1 GB
- Potřebné místo pro instalaci na disk: 500 MB

Pro provoz programu doporučujeme počítač s operačním systémem Windows Vista a vyšší s odpovídajícím procesorem a pamětí. Výše najdete minimální systémové požadavky. Před zahájením instalace se přesvědčte, zda Váš počítač tyto požadavky splňuje.

Aktuální verze ke stažení: 646 včetně modulu ZZHP

Protech

 

Projekční software TechCon®, nová dimenze projekce ve 3D

Pečeť TechConProjekt podlahové topení

TechCon® je moderní grafický výpočtový software určený pro návrh a zpracování projektů ústředního vytápění. Tímto softwarem provedete výpočet tepelných ztrát objektu, nadimenzujete a hydraulicky vyregulujete topnou soustavu (topná tělesa, podlahové vytápění) a navrhnete rozvody vnitřní kanalizace a rozvody vody. Dokumentace lze zpracovat jak v 2D tak 3D prostoru. Program vyspecifikuje veškeré prvky a vytvoří cenovou nabídku.

Program umožňuje načítat projekty ve formátech DWG nebo DXF. Výsledný projekt je možné exportovat do souboru formátu DXF, výpočty a specifikaci do souborů formátu HTML a XLS.

Program je určen pro operační systémy Windows XP/Vista/7/8/10.

Moduly, které jsou obsaženy v programu TechCON-GiacoCAD

  • Modul Tepelné ztráty
  • Modul Tepelné zisky
  • Modul Vytápění
  • Modul Podlahové vytápění
  • Modul Stropního vytápění
  • Modul ZTI (vnitřní vodovod a kanalizace)
  • Modul Specifikace

    Logo TechCON

Pro projektanty jsou také k dispozici rozsáhlé technické podklady, výpočtové software, jak tabulkového typy, tak plně grafické a jsou poskytovány zcela zdarma. Dokonalý nástroj pro projekci je podmínkou správného návrhu systému, který projektantovi šetří čas, investorovi šetří finanční prostředky, protože není nutné topný systém předimenzovat, jak to bohužel známe z praxe, kdy se podlahové vytápění „udělá odhadem“.

Aktuální verze ke stažení: 9.1

Košík (0) Import objednávky Kontakty Change country
GIACOMINI CZECH, s.r.o.
Erbenova 15
466 02 Jablonec nad Nisou

All Rights Reserved
© 2014 GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Telefon: (+420) 483 736 060 - 62
E-mail: info@giacomini.cz
Web: www.giacomini.cz