S termostatickými hlavicemi značky GIACOMINI ušetříte energii 

Stejně jako u elektrospotřebičů jako jsou pračky nebo ledničky si podle přehledného značení vyberete také energeticky úsporné termostatické hlavice. Ty od značky GIACOMINI splňují nejvyšší hodnoceníenergetickou třídu „A“.

Společnost GIACOMINI S.p.A.  zařadila do náročných testů TELL termostatické hlavice řady R460R460H, R468 a R468H. Získaly nejvyšší třídu „A“. To znamená, že naše termostatické hlavice jsou až o 8 % úspornější, než hlavice s označením „C“ (nebo dokonce ještě nižší známkou energetické účinnosti).

Fakt
V porovnání s ventily otopných těles, které se ovládají ručně, mohou námi dodávané přesné termostatické ventily přinést úspory energie dosahující až 28 %.

TELL je klasifikační systém pro výrobky Evropského průmyslu radiátorových ventilů. Systém značení je založen na zkouškách evropské shody termostatických radiátorových ventilů na základě normy EN 215. Systém splňuje rostoucí touhu spotřebitelů, a to jak v Evropě, tak ve světě, po informaci o úspoře energie a tím i o koupi zboží. Jednoduchý a srozumitelný systém hodnocení je založen na zkouškách nezávislých a akreditovaných laboratoří. 

Zásady TELL:

  • Uživatel nebo provozovatel musí být schopen detekovat okamžitou, aktuální úsporu energie, pokud se instaluje efektivnější ventil.
  • Systém hodnocení musí stanovovat mezinárodní normy.
  • Systém hodnocení musí být snadno pochopitelný.

Díky značení TELL se usnadní přehled o energetické účinnosti topenářských výrobků.

Termostatická hlavice R460

Štítek termostatické hlavice 

Termostatická hlavice R460H

Štítek termostatické hlavice

Termostatická hlavice R468

Štítek termostatické hlavice

Termostatická hlavice R468H

Štítek termostatické hlavice

Košík (0) Import objednávky Kontakty Change country
GIACOMINI CZECH, s.r.o.
Erbenova 15
466 02 Jablonec nad Nisou

All Rights Reserved
© 2014 GIACOMINI CZECH, s.r.o.

Telefon: (+420) 483 736 060 - 62
Fax: (+420) 483 736 070
E-mail: info@giacomini.cz
Web: www.giacomini.cz